Ubav dvosoben stan vo Gradski zid

ЦЕНА: 300 €

Ubav dvosoben stan vo Gradski zid


Agencija Impuls izdava ubavo namesten stan vo Centar na bul. Koco Racin so povrsina od 60m2. Stanot e dvosoben I e kompletno namesten za ziveenje.

Kontakt Sara 070 274 423Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
17.11.2014

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 60 m2
Број на соби:
 2 соби
Опременост:
 Наместен

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
17.11.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка