ULTRA LUKSUZEN DUPLEX VO CENTAR

ЦЕНА: 450 €

ULTRA LUKSUZEN DUPLEX VO CENTAR


Agencija IMPULS izdava ULTRA LUKSUZEN stan - duplex 95m2 vo Centar - Porta Bunjakovec. Stanot raspolaga so 2 nivoa, prvoto nivo raspolaga so golem dneven prostor kujna, tarpezarija, toalet, prostrana terasa. Vtoroto nivo raspolaga so 2 spalni sobi (od koi ednata ima moznost da se prenameni vo rabotna soba), banja, centralno parno greenje.
KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
DEJAN IMPULS AGENCIJA 075/424-130



Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.10.2016

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка