TROSOBEN STAN VO CENTAR, VERO JaMBO

ЦЕНА: 245 мкд

TROSOBEN STAN VO CENTAR, VERO JaMBO


IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Centar, naselba Prolet vo blizina na Vero Jumbo. Stanot e so povrshina od 60m2, na 3 kat so lift istiot se iznajmuva kompletno opremen. Raspolaga so golema dnevna soba, dve opremeni spalni sobi. Cena za naem na stanot iznesuva 245.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2791Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
12.03.2018

ЦЕНА: 245 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
12.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка