TROSOBEN STAN VO AERODROM, NOVA ZELEZNICKA

ЦЕНА: 300 €

TROSOBEN STAN VO AERODROM, NOVA ZELEZNICKA


IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Aerodrom, kaj Nova Zeleznicka. Kompletno opremen so mebel i potrebnite aparati za domakinstvo, so vkupna povrshina od 88m2 pozicioniran na 14 kat od 16kata. Zgradata raspolaga so 2 lifta kako i centralno parno. So dve spalni sobi opremeni, stanot ima prostrana dnevna soba odelna trpezariska , kujna i banja, kako i golem balkon od koj se izleguva od dnevnata soba i pomala terasa od kujnata. Stanot se iznajmuva po cena od 300 eur.
Kontajkt telefon 075 424 130
Shifra 2432Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
01.12.2017

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
01.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка