Se izdava trosoben stan 80m2, kaj Grcka Ambasada

ЦЕНА: 450 €

Se izdava trosoben stan 80m2, kaj Grcka Ambasada


Impuls Agencija izdava trosoben stan od 80m2 kaj Grcka Ambasada vo nova zgrada, kompletno moderno i novo opremen, so site aparati za domakinstvo, dve terasi, centralno greenje.

Cena : 450 EUR

Kontakt : 070-274-423 Natali Impuls AgencijaГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
05.04.2015

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
02.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка