Se izdava luksuzen stan od 120m2, vo Taftalidze 1

ЦЕНА: 700 €

Se izdava luksuzen stan od 120m2, vo Taftalidze 1


Impuls Agencija izdava nov nevselen cetvorosoben stan vo nova zgrada voTaftalidze 1 vo blizina na City Mall. Stanot raspolaga so dnevna, kujna, tri spalni, zaseben garderober, tri toaleta i balkon. Stanot e opremen so kompletno novi elektricni aparati, novi sadovi, masina za sadovi, masina za perenje i sisenje alista itn. Greenjeto e na struja, ima klima so inverter i podno greenje.

Cena : 700 EURГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
13.01.2016

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 120 m2
Број на соби:
 4 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 2 кат
Опременост:
 Лукс.

Дополнително:

check Клима

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
16.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка