Se izdava dvosoben stan 50m2, vo Centar

ЦЕНА: 270 €

Se izdava dvosoben stan 50m2, vo Centar


Impuls Agencija izdava dvosoben stan od 50m2 vo Centar sproti UJP. Stanot se sostoi od dnevna, kujna, edna spalna i toalet. Se naoga na 7-mi kat vo zgrada so lift, so centralno greenje, kompletno opremen.

Cena : 270 EUR

Kontakt : 070-274-423 Natali Impuls AgencijaГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.06.2015

ЦЕНА: 270 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
10.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка