STAN VO KOMPLEKS MIDA

ЦЕНА: 600 €

STAN VO KOMPLEKS MIDA


IMPULS AGENCIJA iznajmuva prekrasen i prostran stan od 120m2 vo kompleks MIDA. Stanot se iznajmuva prazen istiot e pogoden za domuvanje i deloven prostor, na prv kat so lift. Stanot raspolara so tri spalni sobi, golema dnevna soba so opremena kuijna i dve banji. Kako i parking mesto, po cena od 600 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2629Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.01.2018

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка