SE PRODAVA HOTEL VO KOZLE

ЦЕНА: 250000 €

SE PRODAVA HOTEL VO KOZLE


Impuls Agencija prodava namesten hotelski objekt na odlicna lokacija vo Kozle,raspolaga so stambena povrsina od 330 m2 i 300m2 dvorno zemjiste, na tri sprata, so 10 spalni sobi,sekoja od niv so sopstven toalet, terasa i klima ured.Prviot sprat ima kujna so tarpezarija, dnevna, 2 sobi koi se koristat kako peralna I sushalna za hotelot.Kukjata ima izlez na dve ulici i moznost za privaten parking prostor.
Cena:Po dogovor
070/274-423 MarijaГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
06.03.2017

ЦЕНА: 250000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 300 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка