SE PRODAVA DVOSOBEN STAN OD 64m2 VO CENTAR,DEBAR MAALO

ЦЕНА: 58000 €

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN OD 64m2 VO CENTAR,DEBAR MAALO


IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Centar,vo blizina na Apce.
Stanot e so povrshina od 64m2 na 2/4 vo ponova zgrada zgrada 2008g.
So dneven prostor pogolem kon kujna,spalna,i dve terasi.
Dnevniot del i spalnata izleguvaat na terasa.
CENA 58.000e
KONTAKT Jovanka 077 740 040
SHIFRA 2883Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
17.04.2018

ЦЕНА: 58000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
17.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка