SE PRODAVA 57m2 STAN VO AERODROM,ZELEZNICKA STANICA

ЦЕНА: 56000 €

SE PRODAVA 57m2 STAN VO AERODROM,ZELEZNICKA STANICA


IMPULS AGENCIJA prodava stan vo Aerodrom kaj Zeleznicka stanica.
Stanot raspolaga so povrshina od 57m2 na 7/8 so lift vo ponova zgrada 2010g.
So golema dnevna kon kujna,spalna soba,kupatilo i terasa so shirok pogled kon Vardar.
CENA 56.000e,so vgradlivi elementi
KONTAKT 077 740 024
SHIFRA 2862Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.04.2018

ЦЕНА: 56000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка