SE PRODAVA GARSONIERA VO KAPISTEC

ЦЕНА: 36000 €

SE PRODAVA GARSONIERA VO KAPISTEC


AGENCIJA IMPULS PRODAVA GARSONIERA VO KAPISTEC SO POGLED KON SKOPSKA CRNA GORA.
GARSONIERATA E 29m2 STAMBENA POVRSINA + 8m2 TERASA, VKUPNO 37m2 NA 7/8 SO LIFT. IMA PARNO GREENjE I PARKET.
VO NEPOSREDNA BLIZINA NA ZGRADATA E RAMSTOR I T.C. BEVERLI HILLS.

SIFRA: 2078
CENA: 36000

KONTAKT:
ANETA 078 250 725Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
21.03.2017

ЦЕНА: 36000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 33 m2
Број на соби:
 1 соба
Вертикална локација (на кој кат е):
 5 - 10 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Празен

Дополнително:

check Парно греење
check Лифт

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
21.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка