SE IZDAVA MODEREN 3 SOBEN STAN,TAFTALIDZE 1

ЦЕНА: 500 €

SE IZDAVA MODEREN 3 SOBEN STAN,TAFTALIDZE 1


Impuls Agencija izdava 3 soben stan na odlichna lokacija vo naselba Taftalidge 1,vo blizina na NOVA,na 2/4 sprat,so lift.Stanot e kompletno moderno ureden i istiot raspolaga so dnevna,kujna,dve spalni sobi,kupatilo,gostinski toalet i sopstven parking prostor.
Cena:500 EUR
Kontakt:075/424-130 Dejan Impuls Agencija



Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.08.2016

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
27.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка