PREKRASEN DUKJAN VO SRCETO NA GRADOT NA SAMIOT PLOSHTAD

ЦЕНА: 2500 €

PREKRASEN DUKJAN VO SRCETO NA GRADOT NA SAMIOT PLOSHTAD


Agencija IMPULS izdava ekskluziven dukjan na ploshtad Makedonija 130m2, kompletno renoviran, na najatraktivna lokacija vo srceto na gradot.


Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA: 070/274-423Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.02.2017

ЦЕНА: 2500 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 130 m2

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка