PREKRASEN STAN 72m2 KAJ CITY MALL

ЦЕНА: 230 €

PREKRASEN STAN 72m2 KAJ CITY MALL


AGENCIJA IMPULS izdava prekrasen stan od 72m2 vo KARPOS 4, kaj CITY MALL. Stanot raspolaga so dve spalni sobi, moderno namestena dnevna, kujna, trpezarija, kupatilo i terasa.
Stanot e na 3ti kat i ima centralno parno greenje.

Kontakt:
SANJA IMPULS AGENCIJA 077/740-024
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.12.2016

ЦЕНА: 230 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка