PALOMA BJANKA

ЦЕНА: 9 мкд

PALOMA BJANKA


IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar so povrshina od 500M2, na dve nivoa. Cenata za naem na objektot iznesuva 9eur/m2
Kntakt telefon 075 424 130
Shifra 2337Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017

ЦЕНА: 9 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 500 m2
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка