ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR

ЦЕНА: 1400 €

ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR


Agencija IMPULS izdava ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR 140m2 vo Taftalidze kaj Mlechen. Delovniot prostor se naogja na 1-vi sprat i se izdava celosno namesten i raspolaga so otvorena-okeanik kancelarija, 2 toaleti, chajna kujna, terasa.
Postoi moznost za iznajmuvanje na dopolnitelni 65m2.
Shifra: 2219

KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
DEJAN IMPULS AGENCIJA 075/424-130Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.07.2017

ЦЕНА: 1400 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 140 m2

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка