NOV DELOVEN OBJEKT GRADEN SPORED NAJNOVI EVROPSKI STANDARDI

ЦЕНА: 3500 €

NOV DELOVEN OBJEKT GRADEN SPORED NAJNOVI EVROPSKI STANDARDI


Agencija IMPULS izdava NOV DELOVEN OBJEKT 470m2 GRADEN SPORED NAJNOVI EVROPSKI STANDARDI. Objektot se naogja vo Centar kaj Min. za kultura i raspolaga so 5 kata, odlichna termo izolacija, centralno parno greenje, sopstveno parno greenje i klimatizeri, instalacii za kompjuterski mrezi, video nadzor, alarmen nadzor.
Shifra: 2025

KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
SANJA IMPULS AGENCIJA 077/740-024Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
23.02.2017

ЦЕНА: 3500 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 470 m2

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
23.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка