NOV STANVO KOMPLEKS MAKEDONIJA

ЦЕНА: 1180 €

NOV STANVO KOMPLEKS MAKEDONIJA


IMPULS AGENCIJA prodava stan vo Taftalidze, Vero II.So povrshina od 108m2 stanot se naogja na 4 kat od 7 so golem lift. Se prodava prazen, priklucen na gradsko parno, so mnogu niski troshoc iza greenje,Stanot raspolaga so 3 spalni sobi, golema dnevna soba, so otvorena kujna i trpezariski del. Kako i dve banji i terasa.Stanot se prodava po cena od 1 180eur/m2
Kontakt telefon Dimitar 070 233 123
Shifra 2603



Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
10.01.2018

ЦЕНА: 1180 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
10.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка