NOV DVOSOBEN STAN VO RASADNIK

ЦЕНА: 200 €

NOV DVOSOBEN STAN VO RASADNIK


IMPULS AGENCIJA IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA (RASADNIK) 47M2, 2 SOBI, GREENJE NA STRUJA, PRIZENJEГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
02.07.2014

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.02.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка