NOV DVOSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA

ЦЕНА: 270 €

NOV DVOSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA


IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Centar, vo blizina na Univerzalna sala. Stanot e nov so povrshina od 50 m2, na 5ti kat so lift. Stanot e kompletno opremen so mebel i bela tehnika. Istiot spored rasporedot ima golema dnevna soba, kujna so trpezarija, i posebna spalna soba. Stanot se iznajmuva po cena od 270 eu.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2614Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
15.01.2018

ЦЕНА: 270 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
15.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка