MODERNA GARSONJERA 35m2 VO TAFTALIDZE - MLECEN

ЦЕНА: 220 €

MODERNA GARSONJERA 35m2 VO TAFTALIDZE - MLECEN


IMPULS AGENCIJA izdava MODERNA GARSONJERA 35m2 kaj Mlecen restoran - TAFTALIDZE. Garsonjerata e kompletno opremena so nov mebel, ima prostrana soba, kujna so site aparati za domakinstvo, trpezarija, kupatilo.

Sifra: 2027

Kontakt:
SANJA IMPULS AGENCIJA 077/740-024
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
27.02.2017

ЦЕНА: 220 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
27.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка