MODEREN STAN KAJ KATOLICKA,90M2

ЦЕНА: 500 мкд

MODEREN STAN KAJ KATOLICKA,90M2


IMPULS AGENCIJA iznajmuva moderen stan vo Centar, vo blizina na Katolicka. So povrshina od 90 m2, na prv kat. Se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika. So prostrana dnevna soba, otvorena kujna i tri spalni sobi. Stanot se iznajmuva po cena od 500 eur.Kontakt telefon Dejan 075 424 130Shifra 2880Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
13.04.2018

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
13.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка