MODEREN I SVEZ STAN VO TAFTALIDZE2

ЦЕНА: 350 €

MODEREN I SVEZ STAN VO TAFTALIDZE2


Agencija IMPULS izdava moderen i svez stan vo Taftalidze II. Stanot raspolaga so prekrasna dnevna soba, kompletno opremena kujna so bela tehnika, prekrasna tarpezarija, dve spalni sobi, 2 prostrani terasi, kupatilo i sopstven parking prostor.
Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
09.08.2016

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
27.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка