LUX STAN VO KOZLE

ЦЕНА: 1000 €

LUX STAN VO KOZLE


IMPULS AGENCIJA iznajmuva prekrasen i moderren stan vo Kozle so povrshina od 150m2. Sovremeno ureden so moderna i kompetno opremena dnevna soba so otvorena kujna i trpezarija za min 6 osobi i kamin vo dnevnata soba. Opremen so tri spalni sobi, Opremeni so bracen/edinecen/sofa-lezaj i vgradeni plakari. So sopstven sistem za greenje (podno i kamin)i podzemna garaza.Cenata za naem iznesuva 1000 eur.Kontakt telefon 075 424 130Shifra 2333Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка