LUKSUZEN STAN NA VODNO 106M2

ЦЕНА: 1350 мкд

LUKSUZEN STAN NA VODNO 106M2


Prekrasen luksuzno opremen stan vo \Centar vo kompleks Soravija. Stanot e so povrshina od 106m2, na 3 kat vo mala
individualna zgrada so otvoren pogled kon gradot. Raspolaga so golema dnevna soba, otvorena kujna i tri spalni sobi.
So privatno greenje/ladenje (toplotna pumpa) i parking mesto pred samata zgrada. Cena za naem na stanot iznesuva 1350 eur
( so vkluceni reziski troshoci za : voda, struja, internet, tv, odrzuvanje na samata zgrada, i cistenje na stanot ednash nedelno)
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2851Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.04.2018

ЦЕНА: 1350 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка