LUKSUZEN SPRAT OD KUKJA VO TAFTALIDZE

ЦЕНА: 600 €

LUKSUZEN SPRAT OD KUKJA VO TAFTALIDZE


Agencija IMPULS izdava luksuzno namesten sprat od kukja vo Taftalidze II. Spratot e so povrshina od 140m2, raspolaga so 3 spalni sobi, dnevna, kujna, tarpezarija, kupatilo, terasa, dvor, podrum i zaseben vlez.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA: 070/274-423

SHIFRA: 1608Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
10.02.2016

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
10.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка