KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSHTAD

ЦЕНА: 1800 €

KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSHTAD


Agencija IMPULS izdava KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR 150m2 NA PLOSHTAD. Prostorot raspolaga so 4 kancelarii, kujna, 3 kupatila, golema prekrasna terasa. Delovniot prostor raspolaga so luksuzen italijanski mebel.

KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
DEJAN IMPULS AGENCIJA 075/424-130Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
06.07.2017

ЦЕНА: 1800 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 150 m2

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
06.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка