KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KAPISHTEC

ЦЕНА: 250 €

KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KAPISHTEC


IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan stan vo Kapishtec so povrshina od 45 m2 , vo nova zgrada na prv kat/ prizemje. Stanot e kompletno opremen so dnevna soba so trpezarija, prostrana kujna so site elementi i bela tehnika i edna spalna soba. Pozicioniran e na severozapad, greenjeto e na struja so parking prostor .
Cenata na stanot e 250 eur .
Kontakt telefon Dejan 075424130
Shifra 1730Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.09.2017

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка