KAT OD KUKJA 105m2 VO TAFTALIDZE I

ЦЕНА: 550 €

KAT OD KUKJA 105m2 VO TAFTALIDZE I


IMPULS AGENCIJA izdava kat od kukja (1-vi ) 105 m2 vo Taftalidze I. Raspolaga so 4 golemi sobi, 2 kupatila, 2 terasi, garaza, prostran dvor.

Dopolnitelno mozat da se iznajmat uste 65m2 so sto celata povrsina bi bila 170m2 za cena od 800 eur.

Kukjata se naoga na mirna i sigurna lokacija.
Celosno renovirana, gradena 2005 god.

Cena: 550 eur

Sifra: 2113

Kontakt:
SANJA IMPULS AGENCIJA 077/740-024
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
10.04.2017

ЦЕНА: 550 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 105 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
10.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка