EXTRA LUXUZEN STAN SO ODLICEN POGLED,NA VODNJANSKA

ЦЕНА: 800 €

EXTRA LUXUZEN STAN SO ODLICEN POGLED,NA VODNJANSKA


Impuls Agencija izdava kompletno opremen luxuzen stan vo Centar na ul.Vodnjanska.Stanot raspolaga so 3 spalni sobi,raskosna dnevna,kujna kupatilo,gostinski toalet,prekrasen otvoren pogled od balkon.
Cena:800 EUR
Kontakt:
070/274-423 Marija Impuls AgencijaГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
09.08.2016

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
24.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка