EVTIN STAN VO CAIR

ЦЕНА: 35000 €

EVTIN STAN VO CAIR


IMPULS AGENCIJA prodava stan vo Cair so povrshina od 50m2. Stanot se naogja na 1vi kat , so prostrana dnevna, odvoena kujna, banja i edna spalna soba. Cenata iznesuva 35 000 eur.
Kontakt telefon Dimitar 070 233 123
SHIFRA 2312Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
13.10.2017

ЦЕНА: 35000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
13.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка