EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA VO CENTAR

ЦЕНА: 700 €

EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA VO CENTAR


Agencija IMPULS izdava EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR 80m2 VO DELOVNA ZGRADA VO CENTAR. Prostorot se naogja vo Luna Koener i raspolaga so Lift, centralno greenje, AIR klimatizeri, dojavuvaci na protiv pozaren sistem, Video nadzor so 24 casoven monitoring, vlez so elektronski kartici,optika za internet sprovedena vo delovniot prostor, fizicko 24 casovno obezbeduvanje. Prostorot raspolaga i so parking vo podzemnata garaza.
Shifra: 2024

KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
SANJA IMPULS AGENCIJA 077/740-024Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
23.02.2017

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 80 m2

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
23.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка