Dujkan vo strog centar

ЦЕНА: По договор

Dujkan vo strog centar


Se izdava dujkan vo strog centar na gradot ,dujkanot se naoga do muzejot na grad Kicevo.
Dujkanot e na dva sprata so kvadratura od 2x75m2.Град:
Kicevo
Телефон:
070524685
Објавен на:
01.10.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Кичево
Квадратура:
 150 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Shaban Cuculli
Град:
Kicevo
Телефон:
070524685
Објавен на:
01.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка