Kufer Tech 48l

ЦЕНА: 4000 мкд

Kufer Tech 48l


Malku koristen so drzac kompletГрад:
skopje
Телефон:
078297295
Објавен на:
09.10.2017

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Поминати километри:
 / km

Контакт

Име:
tripun zdravevski
Град:
skopje
Телефон:
078297295
Објавен на:
09.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка