DUKJAN VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA

ЦЕНА: 200 €

DUKJAN VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA


Agencija IMPULS izdava DUKJAN 25m2 VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA. Dukjanot se naogja vo debarmalo na mezanin i ima mali reziski troshoci.
Shifra: 2212

KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
DEJAN IMPULS AGENCIJA 075/424-130Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
21.06.2017

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 25 m2

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
21.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка