DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MALOA

ЦЕНА: 1700 €

DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MALOA


MPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Debar Maalo so povrshina od 170 m2. Postorot se sostoi od 5 posebni prostorii, edna golema konferenciska sala kujna i toaleti. Prostoriite se kompl;etno opremeni so kancelariski mebel i klima uredi . Prostorot e fizicki izdvoen i pretstavuva posebn celina, so 24 casoven video nadzor i domafon. Cenata za naem iznesuva 1700 eur meecna kirija.
(cenata ne e fiksna)
Kontakt telefon: Dejan 075 424 130
Shifra 2300Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
05.10.2017

ЦЕНА: 1700 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 170 m2

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
05.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка