DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

ЦЕНА: 600 €

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR


IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo kukj vo Centar so povrsina od 80m2.Prostorot moze da se izdava i namesten i prazen. Prostoriite se na prv kat vklucuvaat 3 sobi od koi 2 se spoeni za sala za sostanoci so moznost za nivno pregraduvanje, so kupatilo i cajna kujna. so parking prostor pred samata kukja
Cena e 600 evra so moznost za pegovaranje.(vo zavisnost dali e prazen ili namesten) i dokolku se plaka odnapred.
Kontakt telefon Dejan 075424130
Shifra 2275Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
21.09.2017

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 80 m2
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
21.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка