DELOVEN PROSTOR VO CENTAR ZA SUPER CENA

ЦЕНА: 800 €

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR ZA SUPER CENA


Agencija IMPULS izdava DELOVEN PROSTOR 110m2 VO CENTAR ZA SUPER CENA. Prostorot e okeanik sisten no ima moznost za pregraduvanje po zelba, ima chajna kujna i 2 sanitarni chvora.
Shifra: 2237

KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
DEJAN IMPULS AGENCIJA 075/7424-130Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
22.07.2017

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 110 m2

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка