DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, MR JACK

ЦЕНА: 7 €

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, MR JACK


IMPULS AGENCIJA izdava deloven prostor vo Centar kaj Mr Jack so vkupna povrshina od 110 m2.
Prostorot se sostoi od dva posebni stana sto znaci postoi moznost za nivno odelno iznajmuvanje. Stanovite se na 2 kat vo nova zgrada od koj edniot e ednosoben so povrshina od 35 m2, sostaven od edna kancelarija cajna kujna i banja. Dodeka drugiot stan koj e vednash do nego e so povrshina od 75m2, sostaven od golema priemna prostorija, kujna, banja i dve zasebni kancelarii. Stanot e priklucen na gradsko parno i e pod postojan video nadzor. Cena za naem iznesuva 7 eur od m2.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2054Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
06.10.2017

ЦЕНА: 7 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 110 m2

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
06.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка