DELOVEN PROSTOR VO CAIR

ЦЕНА: 750 мкд

DELOVEN PROSTOR VO CAIR


IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Cair kaj Vero so vkupna povrshina od 200m2.Prostorot e podelen dve nivoa,prizemje 100m2 i kat 100m2 povrzani so vnatreshni skali, prostorot se naogja se naogja na glavnata ul. nov do sega ne e koristen. Cena za mesecen naem iznesuva 750 eur.
Kontakt telefon : Dejan 075424130
Shifra 2299Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.10.2017

ЦЕНА: 750 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 200 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка