DELOVEN PROSTOR KAJ RAMSTOR

ЦЕНА: 7 мкд

DELOVEN PROSTOR KAJ RAMSTOR


IMPULS AGENCIJA iznajmuva atraktiven deloven prostor vo Centar kaj TC Ramstor so povrshina od 420m2. So nekolku pregradeni kancelarii, sala za sostanoci i magacinski del. Cena za naem iznesuva 7 eur/m2.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2336Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017

ЦЕНА: 7 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 420 m2
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка