DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, BUNJAKOVEC

ЦЕНА: 500 €

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, BUNJAKOVEC


IMPULS AGENCIJA izdava deloven prostor vo Centar pozadi trgovskiot centar Bunjakovec kaj Cresha. Stanot se naogja na prizemje od kukja so povrshina od 98 m2, sostaven od 4 odelni prostorii (kancelarii), odelna kujna plus terasa koja gleda kon ureden dvor so palmi. Stanot se zagreva na elektricna energija i e kompletno renoviran. Cenata za naem iznesuva 500 eur mesecna kirija.Kontakt telefon: Dejan 075 424 130Shifra:2296Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.10.2017

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
04.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка