ADMINISTRATIVNO MAGACINSKI DELOVEN OBJEKT

ЦЕНА: 1 €

ADMINISTRATIVNO MAGACINSKI DELOVEN OBJEKT


Agencija IMPULS izdava ADMINISTRATIVNO MAGACINSKI DELOVEN OBJEKT vo blizina na MVR i Sv. Petka. Administrativniot del iznesuva 140m2, magacinskiot prostor iznesuva 850m2.
PROSTOROT E DELIV ODNOZNO NE E OBVRZUVACHKI DA SE IZNAJMI CELOSNO.
CENA ZA ADMINISTRATIVEN DEL: 5eur m2
CENA ZA MAGACINSKI DEL: 2.5EUR

Shifra: 2071
KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423
SANJA IMPULS AGENCIJA 077/740-024Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
16.03.2017

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 850 m2

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
16.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка