Се издава двособен стан 60m2 во Капиштец, Зебра

ЦЕНА: 330 €

Се издава двособен стан 60m2 во Капиштец, Зебра


IMPULS AGENCIJA Izdava dvosoben stan vo naselba Kapistec do Zebra, 60 m2, dnevna so edna spalna, parno greenje, na 4-ti kat so lift, kompletno i luksuzno opremen.
Kontakt : 075-424-130 Dejan Impuls AgencijaГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
14.01.2015

ЦЕНА: 330 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
14.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка