ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДО ПЛОШТАД МАКЕДОНИЈА

ЦЕНА: 4000 мкд

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДО ПЛОШТАД МАКЕДОНИЈА


ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издава екслузивен канцелариски простор во центар на Скопје до плоштад Македонија од 413м2.
Лоциран е на главна улица карши министерство за правда .Канцелариите се на прв кат со посебен соствен влез обезбеден со безбедносен надзор,сопствена инсталација за греење и ладење,два засебни тоалети и чајна кујна.
Цена за наем 4000 еур.
Контакт телефон Дејан 075 424 130
Шифра 2335Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 413 m2

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка