Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
baraka vo naselba lisice


Se prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.

Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.

Цена:1 ден.

Скопје
70 m2
3 соби
Чиста документација

Објавен на: 08.07.2017
pokuknjina

1. 1 x Sporet - marka gorenje
2. 2 x kauci
3. Regal Simpo
4. Toaletno ogledalo

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.11.2016
Baraka vo nas.Lisice

Itno se prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.

Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.

Цена:1 €

Скопје
260 m2
3 соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 21.11.2016
Bandazi

Se prodavaat 4 celicni bandazi ,koristeni dve sezoni za peugeot 307,15-ki ,razmak 4*108 . 071200146 070614615

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.11.2016
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка