Bandazi

ЦЕНА: 1 мкд

Bandazi


Se prodavaat 4 celicni bandazi ,koristeni dve sezoni za peugeot 307,15-ki ,razmak 4*108 . 071200146 070614615Објавен на:
21.11.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
15.11.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Gumi 175/70/R13

gumite se sava zimski i se samo pet meseci vozeni uste stojat bockite

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 19.12.2016
kupuvam

vikend kuka

Цена:По договор


Објавен на: 06.04.2015
KAMIONSKI GUMI NOVI EXTRA CENI

KAMIONSKI GUMI OD SITE MARKI ...MOTORNI MASLA FILTRI KAISHI GURTI PLOCKI LAMELI IDR KOMPJUTERSKO ISPITUVANJE NA KAMIONI I SERVIS TEL 071233483 I 02613376

Цена:По договор


Објавен на: 12.08.2015
kamaz

kamaz za drva i trupci reg ekstra

Цена:7.000 EUR


Објавен на: 08.09.2014
Јарец

Се продава

Цена:По договор


Објавен на: 09.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка