Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам нови сервиси!

Продавам нови сервиси:
- 1 сервис за торта (1 голема + 6 мали чинии)-500ден,
- 2 сервиси за торта А класа од Порцеланка-Велес (1 голема + 6 мали чинии)-2x600ден=1200ден,
- 1 сет со 20 парчиња (2...

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 31.07.2015
Плинска печка

Се продава комбинирана плинска печка и калорифер. Мало користена.

Информации на тел 076/251-005 од 17 до 20 часот

Цена:3.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 03.07.2015
luster

luster so 6 sijalici,ispraven

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.05.2014
volnen kilim

Se prodava volnen kilim dosta zacuvan pogoden za golema prostorija

Цена:1.800 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.05.2014
Продавам ТЕРМО ПЕЧКА 3,5 KW

MAGNOHROM, добро сочувана.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.05.2014
4 штекери 220V со далечински управувач

Продавам 4 штекери 220V со далечински управувач со домет до 40 метри со можност контрола на секоја поединечно или сите заедно

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 19.02.2014
MASINA ZA PERENJE i MASINA ZA SUSENJE

Dveta masini se vo dobra sostojba so PROHROM kazan cenata za Dvete masini e 100 eu

Цена:100 €

Велес
 

Објавен на: 14.09.2013

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.01.2013
se prodava shpric za kebapcinja i kolbasi

se prodava spric za kebapcinja i kolbasi

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.01.2013
se prodava mashina za melenje meso

se prodava italijanska mashina za melenje meso, Iceberg tc 32 , mashinata e so kapacitet na melenje 300 kg meso na saat

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.01.2013
5 frizideri za dlaboki i 2 kombinirani

se prodavaat 5 frizideri za dlaboko i 2 kombinirani kvadro frizideri (kombiniranite ne se mnogu koristeni i se 2 godini stari)

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.01.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка