Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
renault clio 1.5 dci

Се продава Renault Clio 1.5 dci 2007. Многу ниска потрошувачка (3.5л/100км) 3 врати, cruse control клима мануелен менувач.
4200 Euro со алуминиумски фелни
3800 Еуро без алуминиумски фелни

Цена:3.800 €

Renault Clio
2007
Прилеп
110000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 03.04.2018
Toyota Corola Verso

Se prodava Toyota corola verso D4D
Motor 2.0 disel
66 kw
90 hp

Цена:3.800 €

Toyota Corolla Verso
2002
Прилеп
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.05.2018
Trobrazen plug

Se prodava trobrazen plug

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.04.2018
SE PRODAVA

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK,

Цена:5.300 €

Audi A3
2005
Прилеп
127 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.04.2018
SE PRODAVA NIVA SO VIKENDICKA

SE PRODAVA VIKENDICKA SO RASADNIK POLA DEKAR I 1 DEKAR RABOTNA POVRSINA ISTATA SE NAOGA PRED MIKROSAN NA SAMIOT ASFALTEN PAT I E POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 078/254703

Цена:10.000 €

Прилеп
1500 m2
2 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 03.04.2018
Opel Astra 1.6 benzin registrirana klima moze I zamena

Се продава Opel Astra 1.6 бензин 1998 година регистрирана до 04.2018 во одлична состојба, од опрема поседува клима,Ел на стакла ел на ретровизори,ABS,airbag,ал бандаши.Инфо: 078 752 440Или 071 802 074

Цена:1.700 €

Opel Astra
1998
Прилеп
200000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 22.10.2017
se prodava garnitura

se prodava garnitura za sedejne trosed dvosed i fotejla combinacija eko koza platno malku koristena

Цена:2.000.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 07.09.2017
Продавам спрат од куќа во центарот на Прилеп

Се продава спрат од куќа во тивка улица во центарот на Прилеп, со посебен влез и дворно место од предната и задната страна. Станот има 72 м2, со одличен распоред - 3 спални соби, дневна соба и сало...

Цена:20.000 €

Прилеп
72 m2
4 соби
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2017
Detska oprema

Se prodavaat kolice na akumulator,transporter,dubak,nisalka.

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 22.07.2017
врати внатршени

Се продаваат внатрешни врати, релатвно добро сочувани

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 16.06.2017
крзнени патеки

Продавам 4 крзнени патеки со димензии 1.60/0.65,1.60/0.45,1.20/0.50,1.90/0.50

Цена:4.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 28.05.2017
Часови по англиски

Добро го познавам и пренесувам англискиот јазик. Имам дипломи. Држам часови за деца редовно и пред тест, преведувам од англиски на македонски и обратно, пишувам текстови и есеи.
Цената останува п...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 26.05.2017
Se prodava novo izgradena kuka

Se prodava novo izgradena kuka stara 5 godini.Cena po dogovor

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 23.04.2017
kokoski bela brama

se prodavat jajca od kokoski sorta bela brama

Цена:50 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 03.03.2017
Komplet Teretana

Se prodava Komplet Teretana spravi za bodybuilding (500kg), ednoracni tegovi (300kg) poveke info na mob

1.Lat masina
2.Dolen kotur

Цена:2.500 €

Прилеп
 

Објавен на: 27.02.2017
se prodava ford orion 1.4 benzin

se prodava ford orion

Цена:400 €

Ford Orion
1994
Прилеп
Бензин
4-5 врати
Клима

Објавен на: 22.02.2017
Dopolnitelna edukacija

ЕДУКАТИВЕН ЦЕНТАР ОД ПРИЛЕП НУДИ НОВО! НАЈНОВО! ПОКРАЈ МАТЕМАТИЧКА ЕДУКАЦИЈА + ИЗУЧУВА...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 17.02.2017
Продавам гасмаски

Професионални гасмаски од германско производство тел,070353190

Цена:8.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 31.01.2017
Се продава сено, слама и пченица

Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 09.01.2017
Prodavam stan vo Prilep

Prodavam stan vo naselba Tocila - Prilep, ili baram zamena sa pomal stan vo Skopje, so doplata

Цена:По договор

Прилеп
3 соби
5 - 10 кат
Паркет
Празен
Чиста документација

Објавен на: 20.11.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка